O nas

O nas

Siedzibą firmy „WK” Wiesław Kożybski jest miasto Szczecin. Tutaj prowadzimy działalność już od ponad 20 lat. Nasze usługi polegają na kompleksowej obsłudze instalacji technicznych w budynkach.

Obsługujemy wszystkie rodzaje instalacji technicznych. Będą to instalacje gazowe, elektryczne, wodne i kanalizacyjne, wentylacyjne i klimatyzacyjne. Montujemy również domofony. Dokonujemy przeglądów i napraw. Montujemy także kompletne instalacje.

Każde nowe zlecenie jest dla nas wyzwaniem. Budynki pochodzą z różnych lat, różne są zatem ich parametry. Pracujemy w obiektach wiekowych oraz w nowo wybudowanych. Mogą to być budynki duże, należące do instytucji, ale też mniejsze budynki, które posiadają właścicieli indywidualnych.

Stawiamy na jakość i szybkość obsługi. Wiemy, że dla użytkowników budynku zajmowanie się instalacją bywa uciążliwe, zatem staramy się szybko ale bez utraty jakości wykonywać działania. Ma to szczególne znaczenie w przypadku naszej specjalizacji, którą są szpitale, gdzie znajdują się pacjenci wymagający spokoju.

Cieszymy się dobrą opinią i robimy wszystko, aby ją podtrzymać. Wielką wagę przywiązujemy do składu osobowego naszych zespołów pracowniczych, które bezpośrednio są odpowiedzialne z wykonywanie zadań. Dlatego jesteśmy dobrze zapamiętywani i wybierani jako firma, która również przeprowadza następną naprawę lub przegląd.

Mieliśmy do czynienia właściwie ze wszystkimi rodzajami instalacji technicznych w obiektach mieszkalnych i przemysłowych. Nauczyliśmy się więc ich biegłej obsługi i w naszej branży nie ma niczego, co mogłoby nas zaskoczyć. Urządzenia techniczne i systemy instalacyjne opanowaliśmy do perfekcji.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, prosimy o kontakt.